Váham bude priať v hre a mali by si staviť! Čo postavia hviezdy do cesty ostatným znameniam?

Rada pozeráte do budúcnosti? Zaujíma vás, čo vás čaká v nasledujúcich dňoch? Prečítajte si našu astrologickú predpoveď, ktorá poodhalí rúško vecí budúcich… Pobavte sa u nášho špeciálneho týždenného horoskopu.

Baran
Nezostávajte stáť na jednom mieste. Dajte pozor, nech vám strach z neúspechu nestojí v ceste za úspechom. Nič nie je tak horúce, ako sa zdá. Tento týždeň by sa mohlo začať niečo skvelé.

Býk
Nesústredíte sa a ľahko urobíte chybu. Tú ale nebude také ľahké napraviť. Nenechajte sa vyprovokovať. Mohlo by to skončiť nemilou hádkou, a tiež úplne zbytočnou.

Blíženci
Buďte kreatívni. Maľujte, tvorte alebo pokojne aj spievajte a tancujte, pokiaľ bude chuť. Všetko, čo dokáže povzniesť ducha na vyššiu úroveň mimo materiálne zaťaženého sveta vám urobí veľmi dobre.

Rak
Týždeň praje úspechom. Ale neberte si na seba povinnosti, ktoré nemusíte. Zapojte ostatných, kolegov, rodinu. Nemusíte predsa robiť všetko za ostatných. Všetci vedia, že si viete poradiť v každej situácii, ale nemusíte ich nechať to využívať.

Lev
Nadchádzajúce dni vo vás prebudia skutočnú šelmu. Žiadneho zaujímavého človeka neprejdete len tak. Budete komunikatívni a ľuďom bude vo vašej spoločnosti veľmi dobre. Nezadaní jedinci si môžu do sýtosti užiť flirtovanie.

Panna
Buďte opatrní na všetko, čo je spojené s financiami. Výdajov bude momentálne o fúz viac ako príjmov. Inak si užite Veľkú noc v rodinnom kruhu. Budú rozhodne príjemné a vy prídete na iné myšlienky.

Váhy
Naša rada znie, aby ste si skúsili staviť. Je totiž dosť pravdepodobné, že by sa na vás mohlo usmiať šťastie. A určite poznáte ono príslovie: kto nehrá, nevyhrá…

Škorpión
Veľkonočné sviatky a prísľub voľna prichádza rozhodne včas. Vaše telo je unavené a odpočinok potrebujete viac ako inokedy. Skúste si sviatky užiť a cielene nabrať silu. Zabudnite na umývanie okien aj zložité pokrmy. Odpočinok by teraz mala byť vaša priorita.

Strelec
Pohybujte sa v prírode a na čerstvom vzduchu tak často, ako to len pôjde. Zamedzíte tak jarnej depresii a večer budete spať ako nehovoriac. Navyše z prírody budete čerpať mnoho životodarnej energie.

Kozorožec
Dajte si pozor na hazardné hry. Ako sa hovorí, prvé vyhranie z vrecka vyháňa. To, že sa vám raz zadarilo, neznamená, že sa vám bude dariť zakaždým. Radšej sa preto držte pri zemi a príliš neriskujte.

Vodnár
Ku všetkým svojim povinnostiam sa postavíte čelom as veľkou vervou. Len si dajte pozor, aby ste to na začiatku neprepískli, týždeň je dlhý a nejaké sily by ste si mali pošetriť aj na jeho záver.

Ryby
Láska, ktorá vám nevyšla, už je konečne zabudnutá a prebolela. Teraz už sa môžete bez obáv pustiť do nového vzťahu, ste po všetkých stránkach pripravení na ďalšie milostné dobrodružstvo.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram