Hurá na jarný výlet! Nová autosedačka Nuna porastie spolu s vašim dieťaťom

Vyrástlo vaše dieťa zo všetkých batoľacích autosedačiek a teraz si lámete hlavu nad tým, akú ďalšiu sedačku zaobstarať, aby sa v nej dieťaťu cestovalo pohodlne a aby spĺňala najvyššie kritériá bezpečnosti?
Novú autosedačku AACE LX s unikátnymi modernými prvkami pre deti vysoké 1 meter a viac predstavuje tento rok na jar prémiová holandská značka Nuna. Vďaka jedinečným vlastnostiam porastie spolu s dieťaťom, a každý výlet tak bude jedna veľká pohodlná aj bezpečná jazda. Produkty značky Nuna dodáva na slovenský trh firma Babypoint.

Holandská značka Nuna vyrába svoje produkty z najluxusnejších materiálov a dbá pri nich rovnakou mierou na bezpečie a komfort detí ako na dizajn, atraktivitu a vzhľad. Nová autosedačka Nuna AACE LX má v sebe zabudovaný systém 3D Growth, ktorý umožňuje sedačku nastaviť do mnohých rôznych pozícií vo všetkých smeroch. Hlavovú opierku môžete nastaviť do 17 pozícií a súčasne s nastavením výšky sa sedačka automaticky roztiahne aj do šírky. Dĺžku sedadla môžete nastaviť do 3 pozícií podľa aktuálnej veľkosti vášho dieťaťa. To z nej robí najlepšie prispôsobiteľnú autosedačku na trhu. Samozrejmosťou je aj variabilné polohovanie sedačky pre čo najpohodlnejšiu jazdu. Ideálny sklon autosedačky docielite vďaka uchyteniu na ISOFIX.

Autosedačka Nuna AACE LX prešla najnovšou bezpečnostnou normou i-Size, takže malému cestovateľovi poskytne maximálnu ochranu v prípade autonehody. Pre prípad nárazu z boku disponuje autosedačka ochrannou penou EPP a bezpečnostným prvkom bočnej ochrany SIP. Kombinácia týchto dvoch vychytávok na bočnej strane sedačky zaistí dieťaťu maximálnu ochranu v prípade bočného nárazu.

A pretože všetci rodičia vieme, aké je cestovanie s deťmi občas nevyspytateľné, mysleli výrobcovia v Holandsku aj na praktické veci. Súčasťou autosedačky je držiak na nápoje a bavlnený poťah sedačky je odnímateľný a je možné ho prať v práčke. Pri kúpe si môžete vybrať z troch farebných designov.

Prémiová holandská značka Nuna vytvára špičkové produkty z tých najlepších možných materiálov a navyše v praktickom atraktívnom dizajne. Doterajšie pôsobenie značky prinieslo jej výrobkom viac ako 300 ocenení naprieč kategóriami. Nová autosedačka Nuna AACE LX získala ocenenie Red Dot Product Design 2021 za elegantný a nadčasový design, ktorý rastie spolu s dieťaťom. Ak si chcete užiť rodičovstvo s fantastickými výrobkami, ktoré používajú svetovo známe osobnosti, je pre vás Nuna najlepšia voľba.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram